Dzień Dziecka i Tydzień Tolerancji!

data publikacji: 05/06/2020

Pierwszy czerwca to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez Małych Wielkich dni - powodem jest oczywiście święto każdego Malucha, Dzień Dziecka! W naszym Przedszkolu organizujemy z tego powodu wspaniałe przyjęcie, pełne tańców, zabaw i smakołyków! Radość, widoczna na buziach naszych Podopiecznych sprawiła, że ten czas był dla nas wszystkich naprawdę wyjątkowy!

 

Poniedziałkowe świętowanie stało się ponadto punktem wyjścia dla dyskusji o prawach Dzieci. W ciągu tygodnia podjęliśmy się również rozważań na temat tolerancji i potrzebie szanowania każdego człowieka. Uważamy, że zakorzenione w młodości wartości takie jak dobro, piękno i empatia pozostaną w sercach naszych Przedszkolaków na zawsze.
 

Na naszych zajęciach popołudniowych także wiele się działo - podczas Masy Wrażeń Mali Wielcy pokonali sensoryczny tor przeszkód, Messy Play Day uświetniło tworzenie masy balonowej. Zadaniem Małych Wielkich Pomocników stało się ugotowanie kiślu. Czwartkowa Funtastyka - sport dla smyka zamieniła się w kurs taneczny, a nasze Przedszkolaki poznały podstawowe kroki ChaChy! Tydzień zwieńczył piątkowy Bookworming, kiedy to pracowaliśmy z książką Cynamon i Trusia - wierszyki o złości i radości.

 

Po zdjęcia z tego wspaniałego tygodnia zapraszamy do naszej galerii!

chmurka aktualności dół