Hello December!

data publikacji: 04/12/2020

Ten tydzień zaczęliśmy magicznie! W poniedziałek obchodziliśmy bowiem Andrzejki - ten dzień stał się wyjątkowy za sprawą tajemniczych wróżb, takich jak lanie wosku, ustawianie bucików oraz przekłuwanie serduszka! Mali Wielcy szczególnie zachwycili się swoimi woskowymi figurkami, a ich interpretacja wywołała uśmiech na każdej buzi!

 

Ponadto, Poszukiwacze i Odkrywcy rozmawiali w tym tygodniu o dinozaurach, dokonująch klasyfikacji prehistorycznych gadów na mięsożerne i roślinożerne, bawiąc się ruchowo jak welociraptory oraz diplodoki, a także słuchając niesamowitych opowieści o pradawnych dziejach! Zdobywcy natomiast zajęli się tematem zwierzaków domowych, chętnie opowiadając nam o swoich pieskach, kotkach, rybkach oraz wszelakich innych pupilach!

 

Mali Wielcy Pomocnicy przygotowali "choinkowe" smoothie z jarmużem! W czwartek, wszystkie przedszkolaki wzięły udział w warsztatach muzyczno-teatralnych Klubu Małego Muzyka Art&Music - podczas spotkania pod tytułem "Gwiazda Betlejemska" w salach i na korytarzach rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy!

 

W piątek świętowaliśmy Barbórkę! Tydzień zwieńczyło wspólne ubieranie choinek - było to jedno z zadań kalendarza adwentowego, który przyozdobił nasz hol, przypominając nam o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia oraz motywując nas do przygotowań!

 

Zapraszamy do naszej wspaniałej galerii!

chmurka aktualności dół