Kończymy maj!

data publikacji: 29/05/2020

Ostatni tydzień tego miesiąca spędziliśmy na rozmowach o rodzinie - Mali Wielcy bardzo chętnie opowiadali nam o swoich bliskich, dzieląc się przy tym radosnymi wspomnieniami i wspaniałymi pomysłami na wspólne spędzanie czasu! 

 

Nasze Przedszkolaki tradycyjnie sporo malowały, tańczyły i muzykowały. Na zajęciach sensorycznych towarzyszył nam worek skarbów, pełen różnych tekstur i faktur, Messy Play Day uświetniło tworzenie ekologicznej plasteliny, Mali Wielcy Pomocnicy samodzielnie przygotowali pyszne ciasteczka owsiane, Funtastyczne zajęcia sportowe przeprowadziliśmy w oparciu o metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, a piątkowy Bookworming był spotkaniem z najpiękniejszymi wierszami Jana Brzechwy!

 

Majowy Dzień Mamy i czerwcowy Dzień Taty to bardzo ważne wydarzenia w życiu Małego Wielkiego - zwykle celebrujemy je podczas jednego ogroooomnego przyjęcia! W tym roku z okazji tych pięknych świąt jesteśmy z Wami myślami - kochani Rodzice, życzymy sobie i Wam mnóstwa zdrowia i możliwie najszybszego spotkania we wspólnym, przedszkolnym gronie! 

 

Piękne zdjęcia z tego tygodnia znajdziecie w naszej galerii!

chmurka aktualności dół