Kwietniowe powroty!

data publikacji: 23/04/2021

Wróciliśmy i z największą radością powitaliśmy Małych Wielkich w pełnym składzie w progach naszego Przedszkola! W tym tygodniu wiele się u nas działo - Odkrywcy zastanawiali się, jaki zawód jest tym wymarzonym, Zdobywcy poznawali uroki naszego kraju, zaś Poszukiwacze skupili się na tematach związanych z ekologią!

 

Na zajęciach plastycznych Pan Kuba pokazał Małym Wielkim, w jaki sposób zobrazować można wszelkie wiosenne wspaniałości, a na zajęciach języka angielskiego Pani Karolina zabrała nasze Przedszkolaki w głąb dżungli! Jak zwykle sporo ćwiczyliśmy, tańczyliśmy i śpiewaliśmy - wszystko za sprawą naszych fantastycznych instruktorów zajęć dodatkowych!

 

Ponadto, w poniedziałek świętowaliśmy urodzinki Leona i Szymka oraz nauczyliśmy się gumimisiowego tańca! We wtorek bawiliśmy się samodzielnie przygotowaną ekologiczną plasteliną! Mali Wielcy Pomocnicy przygotowali pyszne i zdrowe chipsy z jarmużu! W czwartek obchodziliśmy Dzień Ziemi i ponownie spotkaliśmy się z naszą psią terapeutką - Kuką! Bookworming stał się okazją do podsumowania wiedzy na temat ekologii - wszystko za sprawą Poradnika Małego Ekologa!

 

W naszej galerii zdjęć znajdziecie wspaniałe zdjęcia z tego tygodnia!

chmurka aktualności dół