#maliwielcywdomu 5

data publikacji: 24/04/2020

Kolejne dni kwietnia to kolejne sukcesy i osiągnięcia naszych Przedszkolaków! Każdego dnia, Mali Wielcy uczestniczą w zorganizowanych przez nasze Przedszkole zajęciach online, poszerzając swoją wiedzę i utrzymując kontakt z nauczycielami i swoimi przyjaciółmi!

 

Starszaki udały się w tym tygodniu myślami na wieś - nasze konferencje wypełniło gdakanie kur i chrumkanie świnek! Udało się nam nawet wydoić krowy, zrobione z... gumowych rękawiczek!

Maluchy zaś oddały się rozmowom na temat ekologii - każdy Zdobywca wie już, dlaczego i jak należy chronić otaczający nas świat!

 

Na zajęciach języka angielskiego, pani Ewa przypomniała Małym Wielkim jak piękne jest niebo nad nami, a także pomogła odnaleźć ukryte w codziennych przedmiotach figury geometryczne!

 

Prowadzący zajęcia plastyczne Pan Kuba, pokazał naszym Przedszkolakom jak przy pomocy kilku linii, kół i elips narysować piękne drzewa, a także przedstawił Maluszkom tajniki sztuki cieniowania.

 

Logopedię z Panią Olgą wypełniły najróżniejsze dźwięki a także pełna radości gimnastyka buzi i języka.

 

Zajęcia z Panią Anielką tradycyjnie wprawiły Małych Wielkich w euforię - taniec i ruch zaserwowany przez naszą instruktorkę to najlepszy sposób na uśmiech na buziach Przedszkolaków.

 

Po zdjęcia z tego tygodnia, zapraszamy do naszej galerii!

chmurka aktualności dół