Nadchodzi zima!

data publikacji: 11/12/2020

Ten tydzień rozpoczęliśmy wizytą najważniejszego przedszkolnego gościa - świętego Mikołaja! Po zaśpiewaniu kilku kolęd i miłej pogawędce z przybyszem z dalekiej Północy, każdy z Małych Wielkich otrzymał piękny prezent! Spotkanie z Mikołajem sprawiło, że uśmiechy i emocje towarzyszyły nam przez cały dzień! 

 

Podczas Funtastyki postanowiliśmy zamienić się w renifery i wziąć udział w wyścigach zaprzęgów! Mali Wielcy Pomocnicy przygotowali pyszne pierniczki, których aromat wypełnił całe Przedszkole, wprawiając nas w prawdziwie świąteczny nastrój! Poza tym, wszystkie grupy zajęły się w tym tygodniu omawianiem zjawisk towarzyszących najzimniejszej porze roku - Mali Wiedzy stali się tym samym ekspertami w sprawie bałwanków, mrozu, zamieci, śnieżynek i sportów zimowych! Ponadto, każdego dnia towarzyszyły nam coraz to nowe zadania, ukryte w naszym kalendarzu adwentowym!

 

Bardzo intensywnie przygotowujemy się również do nagrania tegorocznych jasełek, stwarzając naszym Przedszkolakom możliwość doskonalenia swoich umiejętności wokalnych, recytatorskich i aktorskich!

 

W naszej galerii odnajdą Państwo cudne zdjęcia z tego tygodnia!

chmurka aktualności dół