Prywatne przedszkole Mali Wielcy – poznajmy się bliżej!

data publikacji: 01/07/2019

Już niedługo, zaraz po wakacyjnej przerwie, pokaźna rzesza rodziców kilkuletnich dzieci będzie obserwowała, jak ich pociechy robią pierwsze kroki na nieznanej dotąd ścieżce edukacyjnej. Zanim maluszek stanie się pełnoprawnym, dumnym przedszkolakiem, opiekunów czeka niełatwe zadanie – wybór odpowiedniej placówki. Znalezienie właściwego przedszkola w Poznaniu nie musi być karkołomną misją! Oto kilka wskazówek i powodów, dlaczego warto postawić na prywatne przedszkole Mali Wielcy.

Przedszkola w Poznaniu – wybierz świadomie

Ze względu na dużą liczbę oczekujących, zapisanie córki czy syna do publicznej placówki graniczy z cudem. Coraz popularniejszą alternatywą dla państwowych przedszkoli stają się punkty prywatne. I nic w tym dziwnego – przedszkole niepubliczne daje opiekunowi dużą swobodę, a dziecku stwarza jak najlepsze warunki do rozwoju. Poszukując idealnego przedszkola w Poznaniu, szczególną uwagę zwrócić należy na prywatne przedszkole Mali Wielcy – wyjątkowe miejsce, gdzie każdemu dziecku poświęcamy maksimum uwagi.

Przedszkole niepubliczne dla małego odkrywcy

Dlaczego nie znajdziesz drugiego takiego przedszkola w Poznaniu? Prywatne przedszkole Mali Wielcy to coś znacznie więcej, niż miejsce, w którym maluszek znajduje opiekę podczas nieobecności rodziców. To przede wszystkim przestrzeń twórczej ekspresji, centrum wartościowej zabawy, kolebka pierwszych przyjaźni i motor napędowy dla samorozwoju maluszka. Wybierając opiekę naszych doświadczonych pedagogów, dajesz swojemu dziecku możliwość twórczego szukania swojej ścieżki, odkrywania tajemnic otaczającego go świata i rozwijania tlących się w duszy talentów. W przeciwieństwie do placówek publicznych przedszkolaki uczęszczające do przedszkola Mali Wielcy mogą uczestniczyć w licznych zajęciach plastycznych, rytmice, lekcjach języka angielskiego wykraczających poza podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej, warsztatach kulinarnych. W swojej codziennej pracy wychodzimy poza schematy i obowiązujące ramy, dlatego chętnie organizujemy atrakcyjne dla dzieci wycieczki, rozwijamy koordynację od najmłodszych lat na zajęciach z jogi i organizujemy gimnastykę umysłu z psychologiem. Ponadto, zlokalizowane w centrum Poznania przedszkole niepubliczne usytuowane jest w malowniczej, zielonej scenerii, co pozytywnie oddziałuje na dzieci i sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu.

Przedszkole Mali Wielcy – bezpieczeństwo to priorytet

Pozostawiając dziecko rano w murach prywatnego przedszkola Mali Wielcy, zapewniasz mu opiekę na najwyższym poziomie. Niewielkie grupy liczące maksymalnie 15 osób, monitorowane sale i przyjazne dzieciom wnętrza zaprojektowane z myślą o najmłodszych sprawiają, że każdy podopieczny może czuć się w naszym przedszkolu w pełni komfortowo i bezpiecznie.

Prywatne przedszkole Mali Wielcy skrojone na miarę potrzeb Twojego dziecka

Dla kadry niepublicznego przedszkola Mali Wielcy każde dziecko jest wyjątkowe. Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania każdego rodzica, otaczamy dzieci opieką specjalistów – logopedów, psychologów, mediatorów rodzinnych. Twoje dziecko może liczyć na pomoc, dzięki której wady wymowy czy problemy emocjonalne zostaną skorygowane zanim maluszek rozpocznie edukację w szkole. Nie zmuszamy dzieci do leżakowania. Wierzymy, że doskonałym substytutem drzemki dla niektórych dzieci może być wyciszenie przy lekturze czy relaksacja. Połączenie troski o podopiecznych, skompletowanie wykwalifikowanej kadry i koncentracja na współpracy na linii pedagog-rodzic procentuje dobrą, życzliwą atmosferą, która uskrzydla dzieci i zadowala najbardziej wymagających rodziców.

chmurka aktualności dół