Radio, Walentynki i o wiele więcej!

data publikacji: 14/02/2020

Drugi tydzień lutego przyniósł kilka zmian i innowacji - w naszym Przedszkolu rozpoczęliśmy cykl zajęć tematycznych, rozwijających twórcze możliwości Małych Wielkich! Proponowane aktywności mają za zadanie pobudzać integrację sensoryczną, pozwolić na wykształcenie umiejętności praktycznych, przydatnych w życiu codziennym, skłonić do aktywności ruchowej oraz zachęcić do odkrywania uroku książek - szczegółowy harmonogram i opis już wkrótce, w osobnym wpisie!

 

Poza tym, ostatnie dni były dla Maluchów czasem zgłębiania tajemnic piękna muzyki, natomiast dla Starszaków momentem poświęconym nauce liter i stawianiu pierwszych kroków na drodze do nauki czytania!

 

W miniony czwartek, 13 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Radia!  Z tej okazji, nasze Przedszkolaki odwiedziły Radio Afera - jesteśmy pewni, że Mali Wielcy na długo zapamiętają te wizytę, szczególnie, że około 10, wszyscy odbiorcy mogli usłyszeć Ich gromkie "dzień dobry"! 

 

Piątkowe Walentynki upłynęły nam zaś na uściskach, uśmiechach i serdecznościach - nasze Przedszkolaki z ekscytacją wyczekiwały spotkania z Rodzicami, których obdarowały uroczymi serduszkami!

 

Po zdjęcia z tego tygodnia, zapraszamy do naszej galerii!

chmurka aktualności dół