W końcu razem!

data publikacji: 15/05/2020

Ostatni tydzień obfitował w atrakcje! Zarówno ci Mali Wielcy, którzy wrócili do nas stacjonarnie, jak i Ci, z którymi dalej realizujemy pracę zdalną przenieśli się w ostatnich dniach... na łąkę! Nasze Przedszkole wypełniło bzyczenie pszczół, kumkanie żab i klekotanie bocianów! Wytłaczanki po jajkach pozwoliły nam stworzyć wspaniałe gąsienice, nasze stópki posłużyły za szablon biedronek i pszczółek, a popcorn zamienił się w piękne kwiaty bzu!

 

Na zajęciach języka angielskiego, Pani Ewa zabrała Małych Wielkich w podróż po krainie warzyw i owoców, w efekcie czego powstały wspaniałe warzywne rzeźby oraz pyszne sałatki owocowe!

 

Zajęcia plastyczne z panem Kubą to oczywiście dalsze rozwijanie zdolności manualnych naszych Przedszkolaków - kończąc ten tydzień, Mali Wielcy potrafią narysować piękne oczy oraz budynki!

 

Pani Olga postanowiła w oryginalny sposób "osłodzić" zajęcia logopedyczne - okazało się, że odrobinka miodu naniesiona na górną wargę może znakomicie przysłużyć się usprawnianiu aparatu mowy!

 

Taniec z panią Anielką jak zwykle wyzwolił euforię wśród Maluchów - każdy z Przedszkolaków uwielbia proponowaną przez naszą instruktorkę formę ruchu!

 

Piątek zwieńczyła impreza urodzinowa Bruna i Mariki! Naszym jubilatom życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze - cieszymy się, że mogliśmy świętować razem z Wami! 

 

Po zdjęcia z tego tygodnia zapraszamy do naszej galerii!

chmurka aktualności dół