Witamy grudzień!

data publikacji: 03/12/2021

Rozpoczął się najbardziej magiczny okres w naszym Przedszkolu - grudzień to czas radosnego przygotowywania się do Świąt Bożego Narodzenia! W bieżącym tygodniu rozmawialiśmy o zimie, świętym Mikołaju oraz... dinozaurach! Od środy z wielkim zaangażowaniem realizujemy zadania ukryte w przedszkolnym kalendarzu adwentowym! 

 

W poniedziałek Mali Wielcy poznali pojęcie choreoterapii, wyrażając swoje emocje w żywiołowym tańcu z wstążkami! Sensoludki przygotowały pod okiem pani Sandry woreczki sensoryczne, które tym razem wypełnione zostały żelem do włosów, pianką do golenia, guzikami i cekinami! 30 listopada obchodziliśmy Andrzejki - nasze Przedszkolaki zachwyciły się tajemniczymi wróżbami! W ramach środowych zajęć multimedialnych zakodowaliśmy choinkę! W czwartek ćwiczyliśmy jogę! Podczas piątkowych zajęć muzycznych opanowaliśmy taniec śnieżynek!  Bookwormingową lekturę stanowiła opowieśc o wilku, który się zgubił (R. Bright)!

 

Dodatkowo, z dniem 1 grudnia rozpoczęliśmy zbiórkę żywności oraz artykułów dla czworonogów - zebrane dary przekażemy poznańskiemu schronisku!

 

Przepiękne ujęcia z tego tygodnia pojawiły się już w naszej galerii zdjęć!

chmurka aktualności dół