Zabawy w karnawale!

data publikacji: 25/02/2022

Jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń już za nami! Cudowny balik karnawałowy zwieńczył cały tydzień intensywnej pracy, zabawy i nauki w naszym Przedszkolu! Poszukiwacze planowali swoją przyszłość poznając najróżniejsze zawody, Zdobywcy przemierzali świat dążąc do odnalezienia niezwykłych budowli, zaś Odkrywcy podróżowali po krainie bajek, wcielając się w swoich ulubionych bohaterów oraz poznając najróżniejsze karnawałowe tradycje!

 

Mali Wielcy Przyrodnicy dowiedzieli się jak niezwykłe właściwości mogą mieć... jajka! Pod czujnym okiem pani Karoliny udało się Im przetestować nawet wytrzymałość skorupek! Dzień Gier Planszowych spędziliśmy grając w "Twistera"! We wtorek obchodziliśmy urodzinki Ignasia, zaś w środę swój jubileusz świętowała Pola! Zajęcia kodowania uświetniło tworzenie donuta na planszy! Podczas "Powrotu do Przeszłości" pani Lucynka pokazała nam życie w Starożytnym Egipcie! Jako że warsztaty kulinarne wypadły akurat w Tłusty Czwartek stały się dla nas okazją do przygotowania smakołyków takich jak pączki i faworki! W piątek odbył się wspomniany wcześniej bal, na który przybyły wszystkie księżniczki i wróżki, a także książęta, superbohaterowie, jednorożce, strażacy, zwierzaki i wielu, wielu innych... - zabawa była naprawdę wspaniała! 

 

Jeśli chcecie sprawdzić, jak wyglądały ostatnie dni koniecznie odwiedźcie naszą galerię, a także profile przedszkola na Facebooku i Instagramie!

chmurka aktualności dół